Hubo Sp. z o. o.

Transport roślin Hubo
transport roślin

Transport roślin

Do produktów wymagających specjalnych warunków przewozu w chłodniach należą również rośliny. Dotyczy to nie tylko kwiatów ciętych, ale także roślin ozdobnych doniczkowych i innych. W ofercie HUBO przygotowaliśmy usługę transportu roślin w pojazdach chłodniczych, dzięki czemu zachowają swoją świeżość, formę i nienaganny wygląd na dłużej. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym specjalistą i sprawdzenia możliwości współpracy.

Rośliny i charakterystyka ich przewozu w chłodni

Transportu chłodniczego wymagają wybrane rośliny. W zależności od ich rodzaju, a także stadium rozwoju, inna może być optymalna temperatura przewozu. Warto się z tym zapoznać i postawić na prawdziwych profesjonalistów. Jako HUBO posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w realizacji usług transportowych, a parametry temperatury i wilgotności zawsze dopasowujemy do danej partii produktów. Dzięki temu zbudowaliśmy markę renomowanego partnera w zakresie profesjonalnych usług przewozowych dla wymagających klientów, w tym dla sektora sprzedaży roślin.

Dla przykładu nasiona i cebulki roślin wymagają przewozu w komorze, gdzie temperatura mieści się w normie 4 – 10°C. Do tego niezbędna jest wentylacja i odpowiednia wilgotność powietrza. W przypadku kwiatów ciętych należy zadbać o temperaturę przewozu w przedziale 1 – 8°C. Rośliny doniczkowe to z kolei temperatura w przedziale 0 – 2°C. Wszystko po to, aby zachować ich właściwości, świeżość i estetykę. Wpływa to także na żywotność zakupionych roślin. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakiej delikatności i uwagi wymaga transport roślin. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały najwyższe rynkowe standardy.

Zgodność z obowiązującymi normami

Na każdym etapie procesu logistycznego dbamy o zgodność transportu z obowiązującymi przepisami i normami fitosanitarnymi. Wszystko po to, aby klient miał gwarancję prawidłowego przebiegu tego procesu. Od lat z powodzeniem przewozimy rośliny nie tylko w Polsce, ale również na trasach międzynarodowych.

Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego w zakresie transportu roślin, to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem. Na bazie wieloletniego doświadczenia i wiedz, zapewnimy prawidłowy transport roślin pod wskazany adres. Współpracujemy zarówno z producentami, jak i dystrybutorami. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, w której uwzględnimy Twoje potrzeby i obecną sytuację. Zapraszamy do skorzystania z oferty HUBO.