Hubo Sp. z o. o.

Transport roślin Hubo
Hubo transport - logistyka

Transport chłodniczy międzynarodowy

Nieustanny rozwój naszej firmy pozwolił nam na rozszerzenie wachlarza usług i wprowadzenie do oferty także międzynarodowego transportu chłodniczego. Nasi specjaliści planują i wybierają najlepsze trasy komunikacyjne, zwracając szczególną uwagę na optymalizację kosztów transportu oraz regulacje czasowe przewozu danych produktów.

Jak odbywa się międzynarodowy transport chłodniczy?

Międzynarodowy transport w temperaturze kontrolowanej odbywa się tylko za pomocą specjalnych pojazdów, przystosowanych do tworzenia różnego rodzaju warunków termicznych, takich jak ogrzewanie, chłodzenie czy głębokie mrożenie. Każdy z naszych samochodów wyposażony jest w nowoczesne systemy chłodzenia i umożliwia wielogodzinny transport ładunku nawet szczególnie narażonego na negatywne działanie czynników zewnętrznych.

Wykwalifikowana kadra kierowców pracująca dla Hubo to gwarancja sprawnego i w 100% bezpiecznego transportu. Współpracujemy tylko z osobami rzetelnymi i świadomymi ciążącej na nich odpowiedzialności za transportowane towary. Dodatkowo wyposażyliśmy nasze auta w systemy GPS i innowacyjne narzędzia komunikacyjne, co całkowicie eliminuje ryzyko wystąpienia problemów, czy awarii nawet na najdłuższych trasach.

Podczas 11 lat nieprzerwanej działalności zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować najwyższej jakości usługi z zakresu międzynarodowego transportu chłodniczego.

Nasze wyposażenie techniczne oraz nowoczesne systemy logistyczne umożliwiają nam zorganizowanie transportu także do innych krajów, leżących poza Europą. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółowych informacji i otrzymania spersonalizowanej oferty.

Realizujemy kompleksowe usługi transportu w temperaturze kontrolowanej m.in. do: Belgii, Holandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Danii, Szwecji, Szwajcarii, Włoch, Słowenii, Czech, Słowacji, Węgier, Grecji, Rosji, Białorusi, Litwy, Estonii, Ukrainy czy Mołdawii.