Hubo Sp. z o. o.

Transport roślin Hubo
transport napojów

Transport napojów

Firma HUBO to zespół profesjonalistów w zakresie realizacji usług transportowych w Polsce i na trasach międzynarodowych. Realizujemy m.in. transport napojów, które wymagają szczególnych warunków przewozu w pojazdach chłodniczych. Od lat współpracujemy z producentami i dystrybutorami napojów, w tym również produktów alkoholowych wymagających akcyzy. Razem z nami zadbasz o utrzymanie jakości i przydatności do spożycia napojów i innych produktów. Zapraszamy do sprawdzenia oferty HUBO.

Dlaczego niektóre napoje wymagają transportu chłodniczego?

Wybrane napoje wymagają ścisłej kontroli warunków przewozu, w tym temperatury i wilgotności powietrza panującej w komorze pojazdu. Szczególny nacisk należy położyć na przewóz napojów alkoholowych, owocowych oraz gazowanych. Pierwsze z nich mogą tracić swoje właściwości lub zmieniać swoją strukturę, jeżeli będą poddawane wahaniom temperatury lub przesadnie się podgrzeją. Napoje owocowe w cieple mogą również stracić swój smak i aromat, a także się zepsuć. Kontrola warunków przewozu napojów gazowanych ma za zadanie zminimalizowanie ryzyka ewentualnego rozszczelnienia się opakowań.

Najwyższe rynkowe standardy

Jako HUBO na każdym etapie współpracy gwarantujemy spełnienie najwyższych rynkowych standardów i międzynarodowych przepisów w zakresie transportu napojów. Wśród tych przepisów znajdują się m.in. konwencja ADR oraz umowa międzynarodowa ATP w zakresie transportu produktów spożywczych. Napoje również się do nich zaliczają. Gwarantujemy terminowość dostaw, co ma kluczowe znaczenie w kontekście budowania relacji z klientami, a także zachowania świeżości produktów o krótkim terminie przydatności do spożycia.. Każdorazowo rodzaj transportu, a także warunki w komorze dostosowujemy do konkretnej partii produktów. Wszystko po to, aby zachowały swoją jakość i walory smakowe. Ponadto na czas transportu i wyładunku odpowiednio zabezpieczamy towary.

Jeżeli szukasz rzetelnej firmy realizującej transport napojów, to skorzystaj z oferty HUBO. Posiadamy niezbędne doświadczenie i własny tabor pojazdów, które pozwalają nam na realizacje tego typu zleceń. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami z Polski i zagranicy. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem, aby poznać szczegóły potencjalnej współpracy.