Hubo Sp. z o. o.

Transport roślin Hubo
tabor hubo

Tabor

Nasza firma dysponuje własnym taborem pojazdów w pełni przystosowanych do transportowania towarów w temperaturze kontrolowanej. Każdy z samochodów posiada niezbędne dopuszczenia i uprawnienia do realizowania tego typu przewozów.

Dysponujemy pojazdami o różnej ładowności: od 0,5 do 24 ton. Są to samochody dostawcze, o zabudowie kontenerowej i chłodniczej.

Czym charakteryzują się nasze pojazdy?

Chłodnie posiadają warstwową konstrukcję opartą na wysokiej jakości materiałach termoizolacyjnych. Umożliwia to utrzymanie stałej temperatury we wnętrzu chłodni, niezależnie od zewnętrznych warunków atmosferycznych.

Samochody wyposażone są w nowoczesne systemy IT, które pozwalają m.in. na kontrolowanie postępów transportu, dobieranie najbardziej optymalnych tras i stały kontakt z dyspozytorem.

Każdy z pojazdów posiada wysokiej jakości agregat odpowiadający za aktywną regulację temperatury wewnątrz skrzyni ładunkowej.

Posiadamy kilka rodzajów chłodni: hakowe, dwukomorowe, dwuparnikowe i dwupodłogowe. Rodzaj chłodni dobierany jest indywidualnie w zależności od specyfiki ładunku i czasu transportu.

Wszystkie pojazdy z naszego taboru spełniają wszelkie normy Unii Europejskiej związane z bezpiecznym przewozem żywności i produktów uznawanych za niebezpieczne.

Samochody posiadają niezbędne certyfikaty ATP, FRC oraz dopuszczenia sanepidu i weterynarii.

Wszystkie auta posiada kontrakt serwisowy co powoduje skrócenie czasu naprawy zarówno w PL i jak w Europie.

Dysponujemy 20 nowoczesnymi zestawami chłodniczymi. (agregaty chłodnicze to termoking SLX300)

Profesjonalne zaplecze techniczne w połączeniu z zaangażowaniem i doświadczeniem naszych kierowców sprawiają, że usługi świadczone przez Hubo są niezawodne, kompleksowe i w 100% bezpieczne.