Hubo Sp. z o. o.

Transport roślin Hubo
Transport chłodniczy krajowy - Hubo

Transport chłodniczy krajowy

Hubo to gwarancja kompleksowej realizacji usług z zakresu krajowego transportu chłodniczego. Na naszą ofertę składają się trzy warianty:

  • krajowy transport dystrybucji drobnicowej
  • krajowy transport częściowy
  • krajowy transport całopojazdowy

Nasza krajowa sieć dystrybucji pozwala na realizację usługi nawet w 24 godziny!

Konkretne rozwiązanie jest przez nas dostosowywane do indywidualnych potrzeb Klienta oraz przede wszystkim do wielkości i specyfiki ładunku. Każdorazowo staramy się maksymalnie optymalizować koszty załadunku, transportu oraz rozładunku.

Krajowy transport dystrybucji drobnicowej

Transport chłodniczy na terenie Polski realizujemy w oparciu o kilkanaście terminalni i nocnych połączeń komunikacyjnych. To wariant dedykowany przede wszystkim firmom, które potrzebują regularnych transportów niewielkich ładunków i nie widzą konieczności rezerwowania całych samochodów.

Krajowy transport częściowy

Częściowy transport chłodniczy (czyli tzw. doładunek) to najlepsze rozwiązanie dla firm realizujących bezpośrednie dostawy od jednego nadawcy do jednego adresata. Wariant ten zakłada maksymalne bezpieczeństwo transportowanych towarów. Jego sprawna realizacja wymaga wdrożenia specjalnych rozwiązań logistycznych, na co nasza firma jest doskonale przygotowana.

Krajowy transport całopojazdowy

Całopojazdowy transport chłodniczy to idealny wariant dla firm dysponujących dużymi i ponadgabarytowymi ładunkami. Nasza firma posiada świetnie przystosowany tabor pojazdów oraz doskonale przeszkoloną kadrę, co gwarantuje niezawodność naszych usług. Przewozimy towary wszelkiego rodzaju: od standardowych i neutralnych, aż po niebezpieczne i wymagające specjalnego pilotażu. Transport krajowy całopojazdowy realizujemy pojedynczo lub jako uzupełnienie dystrybucji drobnicowej.

Świadczone przez nas usługi z zakresu chłodniczego transportu krajowego są realizowane z zachowaniem wszelkich norm i zasad bezpieczeństwa. W trosce o bezpieczeństwo ładunków nasze samochody wyposażone są w nowoczesny system nawigacji oraz innowacyjne narzędzia komunikacyjne.