Hubo Sp. z o. o.

Transport roślin Hubo
transport kosmetyków

Transport kosmetyków

W HUBO stawiamy na profesjonalny transport produktów, które wymagają szczególnych warunków przewozu w komorach chłodniczych. Zaliczane są do nich m.in. kosmetyki. Poszczególne substancje wymagają niższych lub wyższych temperatur przewozu, a także odpowiedniej wilgotności powietrza. Zadbamy o to, aby Twoje kosmetyki były transportowane w optymalnych warunkach i zgodnie z obowiązującymi przepisami, a także standardami rynkowymi. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.

Transport chłodniczy kosmetyków

Transport kosmetyków w chłodni pozwala na zachowanie przez nie swojej konsystencji, formy, a także właściwości. To niezwykle ważne, ponieważ błędy w procesie logistycznym mogą doprowadzić do utracenia przydatności do użycia kosmetyków, a także strat finansowych producenta. W skrajnych przypadkach może powodować to zagrożenie dla zdrowia klientów. Jako HUBO dokładamy wszelkich starań, aby kosmetyki były przewożone w idealnych warunkach, które są dopasowane do danej partii produktów. Dzięki temu zachowują swoją skuteczność i właściwości. Transport kosmetyków odbywa się w dedykowanych pojazdach wyposażonych w komory chłodnicze i agregaty. Kontrolowane warunki to podstawa w tej części procesu logistycznego.

Poszczególne produkty kosmetyczne są bardzo wrażliwe na działanie zewnętrznych czynników, w tym zmiennej temperatury, promieniowania UV czy też wilgotności powietrza. Dlatego tak ważne jest kontrolowanie tych parametrów w transporcie. W przeciwnym razie może to doprowadzić do zmiany składu chemicznego produktów, ich koloru, zapachu, konsystencji oraz właściwości. Gdy dojdzie do zepsucia partii kosmetyków, to wiąże się to z dużymi stratami producenta.

Jakie kosmetyki wymagają transportu chłodniczego?

Do produktów kosmetycznych wymagających transportu chłodniczego należą m.in.: środki do pielęgnacji twarzy, kremy i maści, perfumy, środki do pielęgnacji ciała i włosów, balsamy, kosmetyki kolorowe czy też dezodoranty. One wszystkie są wrażliwe na działanie czynników zewnętrznych, w tym wahań temperatury. Na bazie ponad 10-letniego doświadczenia w transporcie kosmetyków, potrafimy odpowiednio zadbać o potrzeby klientów z tego sektora.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Współpracujemy zarówno z producentami, jak i dystrybutorami kosmetyków. Oferujemy profesjonalny transport chłodniczy na terenie Polski oraz na trasach międzynarodowych. Wszystko z zachowaniem przepisów międzynarodowych i rygorystycznych wytycznych naszych klientów. Indywidualną ofertę współpracy przygotujemy po kontakcie z naszym przedstawicielem.