Hubo Sp. z o. o.

Transport roślin Hubo
transport chemii

Transport chemii

W swojej ofercie posiadamy transport chłodniczy produktów chemicznych. Od ponad 10 lat realizujemy dla naszych klientów zadania logistyczne zarówno w Polsce, jak i na trasach międzynarodowych.

Posiadamy pojazdy chłodnicze, dzięki którym możemy świadczyć usługi transportu chemii, w tym m.in. preparatów i odczynników chemicznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz do skorzystania z usług transportowych HUBO.

Specjalne warunki przewożenia chemii

Preparaty i odczynniki chemiczne wymagają stworzenia im specjalnych warunków transportu. Wszystko dlatego, że wahania temperatury czy też zmiana wilgotności powietrza mogą doprowadzić do stracenia właściwości produktów chemicznych, a nawet powodować zagrożenie dla kierowcy. W związku z tym przy tego rodzaju produktach stosuje się specjalistyczne pojazdy, które są dostosowane do przewozu substancji niebezpiecznych. Dzięki temu minimalizuje się ryzyko ewentualnych rozszczelnień, zmiany składu chemicznego produktów, czy też ich mieszania się ze sobą. Gdy do tego dojdzie, to istnieje realne zagrożenie wybuchem.

W zależności od rodzaju produktów, wyroby chemiczne mogą wymagać transportu w niskiej lub umiarkowanej temperaturze. Kluczem jest to, aby była to stała wartość. Dzięki temu zachowają swoje właściwości, formę i potencjał zastosowania. Dotyczy to zarówno chemii gospodarczej, profesjonalnej, jak i budowlanej. Jako HUBO mamy bogate doświadczenie w transporcie chemii, a dla naszych klientów przygotowaliśmy dedykowaną ofertę w tym zakresie.

Pozwolenia i pilotaż

Posiadamy niezbędne certyfikaty, a także pozwolenia na transport produktów chemicznych uważanych za niebezpieczne. Zaawansowany sprzęt pozwala nam na pełną kontrolę każdego etapu transportu, od momentu pobrania towaru od producenta lub dystrybutora, aż do momentu dostarczenia go pod wskazany adres. Razem z nami zminimalizujesz ryzyko ewentualnych strat finansowych, a także zadbasz o zachowanie najwyższej jakości i prawidłowej formy przewożonych preparatów i odczynników chemicznych.

Od lat budujemy markę zaufanego partnera w zakresie profesjonalnych usług transportowych. Dotyczy to zarówno produktów chemicznych, jak i towarów wymagających przewożenia w specjalnych chłodniach. Dysponujemy doświadczeniem, wiedzą oraz niezbędnym sprzętem w tym zakresie. Każda nasza oferta ma charakter indywidualny. W związku z tym zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem i sprawdzenia możliwości współpracy. Zadbamy o Twoją wygodę i bezpieczeństwo.